راهنمای تخفیف‌های دوره گرای بین‌الملل

با هدف افزایش تعداد مخاطبین این دوره و تسهیل ثبت نام علاقه‌مندان به فعالیت در عرصه بین‌الملل، به افرادی که در انتشار تبلیغات این دوره و جذب مخاطبین بیشتر برای دوره همکاری نمایند تخفیف‌هایی تعلق می‌گیرد.

علاقه‌مندان با استفاده از یک یا چند روش از روش‌های معرفی شده در این بخش می‌توانند از ۳۰ درصد تا ۱۰۰درصد تخفیف ثبت نام در دوره گرای بین‌الملل را دریافت نمایند.

روش‌های دریافت تخفیف:

در صورتی که پوستر دوره «گرای بین‌الملل» را در صفحات و کانال‌های خود در فضای مجازی منتشر کنید، می‌توانید از این تخفیف استفاده نمایید. بدین منظور با مراجعه به کانال‌های جبهه مجاهدان بدون مرز در صفحات مجازی (@mroshd_ir) که نشانی آن‌ها در پابرگ همین صفحه موجود است و دانلود پوستر و جزئیات دوره و یا با دریافت مستقیم پوستر(کلیک کنید) این دوره می توانید آن را در استوری و پست اینستاگرام یا کانال‌های خود در هر یک از پیام‌رسان‌ها منتشر نمایید.

حتما جهت برخورداری از تخفیف، در هنگام استوری کردن در اینستاگرام با @mroshd_ir جبهه مجاهدان بدون مرز را تگ نموده و از هشتک #جبهه_مجاهدان_بدون_مرز نیز استفاده نمایید. پست‌ها نباید تا ۴ روز و استوری‌ها نباید تا ۲۴ ساعت حذف شوند تا مسئولان دوره قادر به بررسی صحت تبلیغات باشند.

پس از انتشار پوستر در کانال/صفحه خود یک اسکرین شات از این انتشار تهیه کنید تا در هنگام تکمیل فرم ثبت نام آن را بارگذاری کرده و به صورت خودکار از تخفیف انتشار تبلیغات بهره‌مند شوید. این اسکرین شات را تا پایان دوره نزد خود نگه دارید تا در صورت لزوم به مدیران دوره ارائه نمایید.

برای انتشار در اینستاگرام لازم است ضمن انتشار همزمان پوستر در پست و استوری صفحه خود، تنتها اسکرین شات استوری خود را در فرم ثبت نام بارگذاری نمایید.

با انتشار پوستر دوره گرای بین‌الملل متناسب با تعداد اعضای کانال/صفحه خود می‌توانید از ۳۰% تا ۱۰۰% تخفیف دریافت نمایید. بدین صورت که انتشار پست در کانال‌ها و صفحات زیر ۳۰۰ عضو ۲۵هزار تومان تخفیف، از ۳۰۰ تا ۹۹۹ عضو، ۵۰هزار تومان تخفیف و انتشار در کانال‌ها و صفحات دارای ۱۰۰۰ عضو به بالا ۱۰۰درصد تخفیف خواهد داشت.

در صورتی که متقاضیان قصد ثبت نام گروهی با همراهی دوستان خود داشته باشند، لازم است پس از تشکیل گروه‌های حداقل ۲ نفره و حداکثر ۵ نفره، یک نفر را به عنوان سرگروه برگزینند، سپس در آخرین مرحله تکمیل فرم ثبت نام با وارد کردن نام و نام خانوادگی و کدملی سرگروه خود به صورت خودکار از تخفیف ثبت نام گروهی به شرح زیر بهره‌مند گردند.:

  • گروه‌های دو نفره: ۲۵هزار تومان تخفیف برای هر نفر
  • گروه‌های سه نفره: ۵۰هزار تومان تخفیف برای هر نفر
  • گروه‌های چهار و پنج نفره: به صورت رایگان برای همه اعضا

لازم به ذکر است که همه اعضای گروه باید به صورت مجزا فرم ثبت نام را تکمیل کرده و کدملی سرگروه خود را در مرحله آخر فرم و در قسمت مشخص شده وارد نمایند.

توجه نمایید که ثبت نام در گروه‌های بیش از ۵ نفر میسر نیست و نفر ششم به بعد باید به صورت فردی یا در یک گروه مجزا ثبت نام نماید.

تشکل‌های مختلف مردمی، دانشجویی و طلبگی می‌توانند با انتشار پوستر و تبلیغات دوره ما در کانال‌ها و صفحات اختصاصی خود با بیش از ۱۰۰ عضو، برای همه اعضای تشکل خود ۳۵هزار تومان تخفیف دریافت نمایند.

بدین منظور لازم است با مراجعه به کانال‌های جبهه مجاهدان بدون مرز در صفحات مجازی (@mroshd_ir) که نشانی آن‌ها در پابرگ همین صفحه موجود است و دانلود پوستر و جزئیات دوره و یا با دریافت مستقیم پوستر(کلیک کنید) این دوره آن را در استوری و پست اینستاگرام یا کانال‌های تشکل خود در هر یک از پیام‌رسان‌ها که بیش از ۱۰۰ عضو داشته باشد منتشر نمایند.

هر یک از اعضای تشکل‌ها می‌توانند جهت دریافت تخفیف، اسکرین شات انتشار پوستر دوره در کانال تشکل خود را در فرم ثبت نام بارگذاری کرده و به صورت خودکار ۳۵هزار تومان تخفیف دریافت نمایند.

تذکر: از نظر مجریان دوره، بارگذاری اسکرین شات از پوستر منتشر شده در کانال یک تشکل، به هنگام تکمیل فرم ثبت نام، به معنای آن است که شما عضو آن تشکل هستید؛ لذا درصورتی که عضو تشکل مربوطه نباشید دین شرعی بر عهده شما خواهد بود.